Hračky pro miminka

Hračky k dětem neodmyslitelně patří a to už od jejich útlého věku. Hračky zkrátka mají velmi důležité místo v jejich životě. Jsou pro ně radostí a zábavou. Navíc se děti hrou učí, rozvíjí se a poznávají nové věci.

Otázkou ovšem zůstává jak vybrat hračky pro miminka? Výběr hraček pro miminka závisí na věku vašeho dítěte. Jednoduchá hračka, určená pro mladší děti, bude staršímu dítěti připadat nudná.

Pokud naopak miminku dáte hračku pro starší děti, mohlo by si i ublížit. Hračky pro miminka je dobré volit podle toho, co už umí. Kojenci ocení chrastítka, či kousátka. Pro batolata jsou to třeba logické kostičky a různé skládačky. Při nákupu hraček pro miminka je na prvním místě bezpečnost. Vždy kupujte pouze v kvalitních a ověřených krámech. Náš internetový obchod mojedetatko.cz Vám nabídne široký sortiment kvalitních a bezpečných hraček s certifikátem pro miminka.


Zvonící balón k zavěšení

Pro Vaše nejmenší tu máme létající zvukový balón k zavěšení, který vydává příjemný cinkavý zvuk zvonu. Balón má zvlněný povrch a různé druhy textilií, díky čemuž rozvíjí hmat dítěte.

Hračka se dá pomocí klipu připevnit ke kočárku, postýlce nebo autosedačce a je vhodná již pro děti od útlého věku.


Hrací vzdělávací stolek ARTI

Tento multifunkční vzdělávací stolek udělá radost každému aktivnímu miminku. Obsahuje vzdělávací funkce, jako jsou rozvoj manuální zručnosti dítěte, rozvoj fantazie a rozvoj logického myšlení.

Vzdělávací stolek obsahuje:

– pohyblivá houpačka
– pultík s barevnými tlačítky
– otočné barevné kuličky
– hrající tlačítka / melodie, zvuky zvířat/
– zrcátko
a mnoho dalšího


Pohádkový kamínek – multimediální hračka pro děti

Jednoduchá mediální hračka ve stylu tamagoči, která bude Vašemu miminku vyprávět pohádky.

Příspěvek byl publikován v rubrice E-shop a jeho autorem je tp. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.