Bezbariérový přístup

Být mobilní a nezávislý nad tím se zdravý člověk nezamýšlí a bere to jako samozřejmost. Pokud však trpíte tělesným postižením, nebo jste starší člověk, stane se pro vás překonávání schodů a dalších překážek závažným problémem. Firma MANUS Prostějov vám nabízí řešení v podobě kompletní realizace bezbariérového přístupu do bytových i nebytových prostor. Nabízené konstrukční řešení jako nájezdové rampy pro vozíčkáře, schodolezy, plošiny pro vozíčkáře umožní majitelům objektů efektivně zajistit bezbariérový přístup.

Firma MANUS Prostějov provádí kompletní dodávky, včetně zpracování projektu, umístění, montáže, elektro přípojky a případných potřebných stavebních úprav. Následně pak poskytují záruční a pozáruční servis. U svých zařízení realizují také různé nadstandardní doplňky jako například sedačky, přístřešky, nájezdy, hlasitý telefon, a také různé úpravy jako signalizaci, bezdrátové ovládání atp. Své výrobky neustále zdokonalují z hlediska jejich funkčnosti snadného ovládání, bezpečného a spolehlivého provozu. Všechny poskytované výrobky tj. rampy a plošiny pro vozíčkáře, schodolezy se vyznačují vysokou kvalitou a užitnou hodnotou, při současném zachování maximální jednoduchosti a lehkosti obsluhy. Důraz je kladen také na estetickou stránku a celkové začlenění výrobků do daného prostředí. Společnost vždy dbá na to, aby zvolené řešení bylo dostatečně komfortní pro jeho uživatele, ale zároveň ekonomicky dostupné pro zadavatele. Vzhledem ke zkušenostem a flexibilitě jsou schopni najít rychlé a dostupné řešení, pro každý problém.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Rednex105. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.