Omítky z Českých Budějovic

Postavili jste si dům snů a potřebujete vnitřní prostory domu omítnout?

Vaše vesnická chalupa či chata volá po rekonstrukci interiéru a nových omítkách?

Objevily se vám na zdech vašeho bytu, rodinného domu nebo kancelářských prostorách praskliny?

Využijte nabízených služeb firmy Ing. Luboše Horňáka z Českých Budějovic.

Firma Horňák omítky  provádí omítání rodinných domů, budov a veškerých jejich interiérů v Českých Budějovicích a také jeho okolí. Tato firma je již řadu let ve své profesi znávanými a skutečnými odborníky na omítky. Zaměstnanci této firmy pracují s ověřenými materiály značky CEMIX (vnitřní, vnější štuky, silikonové omítky…), strojní jádrovou omítku Supertherm TO a dalšími kvalitními materiály. Svou práci odvádí kvalitně nejen díky materiálům, ale také pracovním postupům a technologiím strojního omítání. Odborníci v této firmě vám ochotně poradí a vysvětlí, jaká omítka je právě pro váš interiér nejvhodnější.

Prováděné sádrové a vápenatosádrové omítky firmou Horňák svými neomezenými možnostmi a praktičností jsou vhodné od všech interiérů. A to nejen při rekonstrukcích, ale také při dokončovacích pracích. Sádrové omítky mohou být použity ve sklepech domů, všech interiérech včetně vlhkých koupelen a nebo také v půdních prostorách domů či objektů. Sádrové omítky splňují veškeré stavební požadavky, působí na uživatele interiéru esteticky a dotváří interiéru dekorativní vzhled. Nespornou výhodou sádrových či vápenosádrových omítek je jejich krátká doba vysychání a zrání. Sádrové a vápenosádrové omítky jsou zdravotně naprosto nezávadné, udržují teplo a tak nedochází k tepelných ztrátám, regulují vlhkost v místnostech, jsou rovné, nepraskají a nedrolí se. A tak díky nim vaše zdi mají dlouhou životnost bez nežádoucích prasklin. Strojní omítání nabízí také větší množství omítkových profilů zdí.

Při použití strojního omítání firmou Horňák omítky z Českých Budějovic  získáte také časovou rezervu. Strojní omítání je daleko rychlejší a výkonnější než omítání ruční. Strojní omítáním také získáte minimální ztráty materiálů, omítacích směsí. Délka omítacích prací se odvíjí od velikosti a rozsahu omítaných zdí, jejich členitosti a na druhu omítací směsi.

Českobudějovická firma Horňák strojní omítání se nezabývá jen omítacími pracemi, ale provádí také zateplování budov polystyrenem CEMIX.

Firma Horňák strojní omítání patří mezi odborníky ve svém oboru. Navštivte internetové stránky, kde vás tato firma přesvědčí v referencích o své kvalitně odvedené práci a spokojených zákaznících.