Plastové krabičky a skříňky

Potřebujete-li vyrobit plastové krabičky a skříňky na zakázku?

Máte své specifické požadavky a přesné představy, jak by měl výrobek vypadat?     

Obraťte se se svými požadavky a představami na odborníky firmy S.I.S.C. s.r.o.

V této firmě se vyrábějí specifické plastové díly, plastové krabičky, plastové konstrukční skříňky  na zakázku již více než 15let. Tato firma působí nejen na celém území České Republiky, ale také na Slovensku. Za svá léta získala mnoho zkušeností, odborných znalostí a vyrobí vám na zakázku plastové krabičky nebo plastové skříňky, různých tvarů, velikostí na jakékoliv použití. Nespornou předností a výhodou při zadávání zakázek klientů s firmou je přesná komunikace se zákazníkem, odborné poradenství, společně se zákazníkem do detailu vypracované návrhy a splnění veškerých přání zákazníka. Vysoká úroveň vyrobených plastových výrobků-konstrukčních krabiček, jejich dlouhá životnost a stoprocentní kvalita je pro firmu S.I.S.C. s.r.o samozřejmostí.

Firma S.I.S.C. nabízí svých zákazníkům několik druhů produktů –

  • plastové konstrukční krabičky a skříňky vyrobené na zakázku podle konkrétní specifikace    zákazníka
  • typové plastové a hliníkové krabičky, skříňky
  • krabičky na DIN lištu, 19‘‘ systémy, pojistky, držáky pojistek
  • svorkovnice, konektory, objímky
  • elektronické součástky
  • fóliové klávesnice, štítky, relé, svorkovnice do DPS, miniaturní spínače a mnoho dalších produktů, vysoce kvalitních výrobků.

Vámi potřebné krabičky vyrábí firma S.I.S.C. s.r.o z kvalitního plastu bez potřeby vstřikovací formy. Díky této „výhodě“ a výrobní metodě se náklady na výrobu plastových krabiček a plastových skříněk výrazně sníží a vzniká také unikátní design modelů výrobků. Plastové výrobky této firmy se používají v mnoha oborech a to např. v elektronice, sdělovací technice, telekomunikacích, meteorologii aj. Plastové krabičky a plastové skříňky jsou vyráběné z desek tvrzeného polystyrenu, které mají různou tloušťku a barvu. Mohou být při výrobě a podle vašeho přání doplněny různě velkými otvory, sloupky, drážkami, gumovými nožičkami, frézováním. Veškeré výrobky mohou být doplněny také vnitřní měděnou stínicí vrstvou. Tato výroba má spoustu výhod jako vysoká pružnost, možnost úpravy a doplňků výrobků. Při konkrétní poptávce můžete zaslat do firmy S.I.S.C. s.r.o svůj návrh, jak by měl výrobek vypadat. Pracovníci firmy se s vámi spojí, vyjasníte si konstrukci, technické  detaily, společně navrhnete další detaily výrobků.

Jestliže chcete, aby váš výrobek byl kvalitní a vypadal profesionálně, je společnost S.I.S.C s.r.o pro vás nejlepším řešením.