PNEU SOUKUP – online prodej levných pneumatik a disků

Sháníte pneu pro vaše vozidlo a dosud nemáte svůj oblíbený pneuservis? Profesionální služby vám poskytne firma PNEU SOUKUP, která prodává kvalitní pneumatiky  za bezkonkurenční ceny a zákazníkům nabízí také servis pneu a disků. Nakupovat můžete v e-shopu, který se pyšní vítězstvím v soutěži Shop roku 2012 (v kategorii pneumatiky), nebo v kamenné prodejně v Bílině, případně v její teplické pobočce. Pestrý výběr produktů zahrnuje pneu pro osobní vozy, včetně SUV a 4X4, ale i pneumatiky pro nákladní auta (VAN). K dispozici je zákazníkům pneu letní, zimní i celoroční, a veškeré produkty pocházejí pouze od osvědčených výrobců.

Široká nabídka alu kol

Online objednávat nebo osobně si zakoupit můžete u firmy PNEU SOUKUP také vybraná alu kola. Na webu pneuservisu je pro vás připraven elektronický konfigurátor alu kol, díky němuž si můžete pohodlně vyzkoušet, jak budou alu kola na vašem vozidle vypadat. Vhodný produkt je možné v nabídce hledat podle značky auta nebo technických parametrů. Výhodou je, pokud znáte přesné rozměry alu kola, které stačí zadat, a v okamžiku se vám zobrazí hledané zboží.

Letní pneu skladem a ihned k dodání

Za zvýhodněné akční ceny v e-shopu nyní pořídíte letní pneumatiky  od výrobce PNEU VRANÍK. Letní protektory z dílny ověřeného a zkušeného dodavatele jsou k dostání v různých rozměrech a cenových relacích. Pokud si nebudete s výběrem vhodného typu vědět rady, náš kvalifikovaný personál vám ochotně poradí. Dobrou zprávou je i to, že do nabídky PNEU SOUKUP přibyly nové letní dezény od Nokianu, které už stihly úspěšně zabodovat v nových testech Adac 2013 a Autobild 2013.