Zapůjčete si vysoce kvalitní čisticí stroj Kärcher Puzzi 100 Super a zbavte se nečistot

Potřebujete nutně zbavit Váš koberec viditelných skvrn, ale běžné mytí nezabírá? Náš čistič koberců a čalounění Kärcher Puzzi 100 Super si s tím jistě poradí. Pracuje na bázi mokrého tlakového čištění se zpětným odsáváním nečistot. Půjčovna strojů na čištění koberců Brno Vám zaručuje, že s tímto šikovným strojem Vám práce půjde ihned od ruky. Jistě pro Vás bude lákavá i cena zapůjčení našich čisticích prostředků – 280,- Kč/den, která však nezahrnuje pouze zapůjčení našeho stroje, ale mnohem více bonusových prostředků.

Půjčovna strojů na čištění koberců Brno Vám v ceně nabídne také sadu dvou nástavců: široký tepovací nástavec určený na koberce a úzký tepovací nástavec určený na čalounění všech povrchů. Půjčovna strojů na čištění koberců Brno Vám dále poskytne i 10 dávek nejkvalitnějšího čisticího prostředku dostupného na našem trhu – Kärcher RM 760. Tato dávka Vám vystačí na 50m2. Půjčovna strojů na čištění koberců Brno se snaží vyjít svým zákazníkům maximálně vstříc, a proto Vám nabízí také bezplatné poradenství v této oblasti. Samozřejmostí jsou odborné rady, potřebné pro provoz čisticích přístrojů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Služby a jeho autorem je alell1. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.