Ty pravé granule

Granule pro psy jsou nabízeny i v reklamě, ale není dobré vždy na reklamu dát. Určitě neznamená, že všechno z reklamy je dobré, nebo špatné, ale nejlépe je, si přečíst co granule obsahují a podle toho je také nakupovat. Každému psovi vyhovuje jiné složení, ne každé granule mohou sedět po zažívací stránce, ne všechny budou pejskovi chutnat. Pokud ale sáhneme do kvalitních řad, určitě si vybereme pro svého psa to nejlepší, už jen z hlediska kvality produktu.

Granule je třeba vybírat podle toho, zda máme doma štěně, dospělého psa, nebo pejska seniora. Každé totiž mají jiné výživové a energetické hodnoty. Také velikost psa a množství granulí v balení je pří výběru podstatné. Granule pro psy by měli obsahovat určitý podíl masa- protože pes masožravcem je, a neměli by mít žádné nebo jen minimální množství obilovin. Zástupci těchto řad jsou např. výrobci Earthborn Holistic, Taste of  wild, nebo Essential foods.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nakupování a jeho autorem je alell1. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.