Informovanost je začátek k šetření

 

Rádi nakupujete v obchodech Tesco, jelikož jsou zde výhodné a neuvěřitelné slevy? Škoda jen, že je neznáte dopředu a nemůžete si předem propočítat, co je pro Vás výhodné, a kde můžete nejvíce ušetřit? Není nic snazšího než se podívat na naše internetové stránky, kde jsou letáky volně ke shlédnutí nebo kde je můžete stáhnout ve formě PDF a doma si je vytisknout a v klidu pročíst. Naše aktuální leták Tesco je vážně aktuální a Vy můžete propočítávat dle libosti.

Navíc si na našich webových stránkách můžete nastavit odběr nových letáků Tesco přímo přes email. Budeme Vám letáky Tesco posílat s předstihem a Vy budete mezi prvními, kdo všechny výhody Tesca zná. Slevy Tesco nabízí většinou od středy do následujícího úterka, takže máte na promýšlení celý týden, ale také můžete přijít hned ve středu po zavedení slev a rychle jich využít, než se všechno zboží vyprodá.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nakupování a jeho autorem je alell1. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.