VÝROBA OCELOVÝCH BALKONŮ A LODŽIÍ

Balkon, nebo lodžie pro své majitele představuje možnost odpočinku uprostřed městské zástavby. Pokud žádný balkon nemáte, nebo potřebujete zrekonstruovat stávající, máme pro vás řešení. Naše nabídka ocelových závěsných balkónů a samonosných ocelových lodžií umožňuje provést balkony v každém bytovém domě. Naše balkony a lodžie přináší široké možnosti využití od výměny původních balkonů, až po dodatečné vybavení bytů balkony tam, kde dnes balkony chybí, ale jsou i optimálním řešením jakékoliv novostavby. Váš byt si tak rozšíříte o další zajímavý prostor pro volný čas a odpočinek.

Balkony jsou ocelové konstrukce, které jsou oboustranně pozinkované, jejich životnost je více než 60 let a jsou prakticky bezúdržbové. Výplň je možná z více materiálů a barev, takže se dokonale přizpůsobí každému domu. Ocelové lodžie mohou být samostatné, nebo závěsné. Podobně jako balkony mohou mít různý tvar, rozměr i výplň. Nový balkon, či lodžie je výhodnou investicí, která okamžitě zvýší hodnotu nemovitosti o víc, než kolik stojí.

Zajistíme komplexní realizaci balkonu a lodžie firmou Pekstra. Provedeme zaměření budovy, vypracujeme cenovou nabídku a technickou dokumentaci, demontáž původních balkonů i finální montáž nových balkonů a lodžií, ocelových zábradlí a různých doplňků podle přání zákazníka. Naše společnost vám dále nabízí zastřešení balkonů, nebo zastřešení vchodu, které jsou velmi praktickým a efektivním řešením proti nepřízni počasí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Služby se štítky a jeho autorem je Rednex105. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.