Projekt Brněnská pole

Hledáte nové bydlení v Brně, ale současná nabídka nesplňuje vaše očekávání? Tak to ještě asi neznáte bytový Projekt Brněnská pole. Tento projekt je ideální volbou pro ty, kdo chtějí spojit klidné a pohodlné bydlení s vymoženostmi moderní doby. Nabízí skvělou možnost bydlení v novém bytě na okraji Brna, v příjemné lokalitě ve Šlapanicích u Brna. Šlapanice patří v současné době mezi nejvyhledávanější lokality, nachází se necelých 10 km na jihovýchod od centra Brna.

Prodej bytů Brno

Moderní bytový projekt Brněnská pole přináší komfortní a moderní bydlení, souběžně s ním je budována i občanská vybavenost, jedná se o dětské hřiště, mateřskou školu a připravovaný sportovní areál, v samotné obci se již nachází také gymnázium. Prodej bytů Brno nabízí různé typy bytů o velikosti1+kk, 2+kk a 3+kk. Jejich vnitřní vybavení poskytuje vysoký standard bydlení a zároveň příjemné i praktické dispoziční řešení jednotlivých místností. Ke každému bytu náleží garáž, garážové, nebo parkovací stání a sklepní box. Každý byt je vytápěn samostatně plynovým kondenzačním kotlem, který zaručuje dlouhodobě bezporuchový a úsporný provoz. Domy jsou zařazeny v kategorii ekonomicky úsporných. Jednotlivé bytové domy mají 4NP, jsou prostorné, slunné a disponují výtahy. Nesmíme zapomenout ani na nadstandardní podmínky spojené s jeho koupí, tedy možnost pořízení bytu do osobního, nebo družstevního vlastnictví.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada a jeho autorem je Rednex105. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.