Dopravníkové systémy

Dopravníkové systémy mají své všestranné využití ve výrobních i skladových prostorách v oblasti automobilového, strojírenského, elektrotechnického, papírenského, potravinářského, chemického, zemědělského či stavebního průmyslu. Jsou nedílnou součástí téměř každého provozu.

Šnekové dopravníky jsou vhodné pro vodorovnou nebo šikmou dopravu sypkých materiálů. Pásové dopravníky jsou určeny k přepravě kusových výrobků i sypkých materiálů různých materiálových vlastností. Jsou vhodné jak k samostatnému použití, tak pro zástavbu do větších dopravních celků či výrobních a montážních linek. Velkou výhodou pásových dopravníků je velký výběr nosných ploch. Takto navržené dopravníky se vyznačují dlouhou životností, vysokou spolehlivost a přesností parametrů.

Zvažujete i vy investici do dopravníkového systému, který by vhodně doplnil a zefektivnil výrobní linku? Pak můžeme jen doporučit firmu HANKE strojírna s.r.o. Tato společnost se zabývá výrobou pásových dopravníků, šnekových dopravníků, destičkových či drátěných dopravníků. Všechny dodávané systémy se vyznačují pevnou konstrukcí, moderním designem a velkou variabilitou provedení. Navíc vzhledem k dlouholetým zkušenostem tato firma dokáže navrhnout a zrealizovat nejoptimálnější řešení i pro nejnáročnější zakázky a je schopna pružně reagovat na jakékoliv specifické požadavky či potřeby zákazníka. Zajistí komplexní služby od fáze technického návrhu a řešení až po dodávku zařízení. Nedílnou součástí nabízených služeb je poskytování záručních a pozáručních služeb k našim dodávkám.

Díky odbornosti a výjimečné kvalitě dodávaných dopravníkových systémů nejen výrazně ušetříte ve výši investice, ale vaši výrobu dlouhodobě skutečně zefektivníte a pozdvihnete ve výkonech i rychlosti o třídu výš.