Celopolepy aut

Autofolie

Je lak Vašeho čtyřkolého miláčka výrazně poničený? Nebo jen chcete zmodernizovat design Vašeho vozu? Pak je tu pro Vás nová a moderní metoda, která kompletné změní vzhled  automobilu. Jedná se o specálně vyrobenou autofólii, která 100% překryje původní barvu vozu a zároveň chrání lak. Instalace autofólie je rychla a levná. K dispozici je velké mnozství barev a vzhledů autofolie. Vyrábejí se v lesklých barvách, matných barvách nebo se vzhledem lesklého kovu, karbonových vláken a mnoho dalších. Touto autofólií si můžete nechat polepit celý vůz nebo jen jeho část. Pokud se po čase budete chtít vrátit k původnímu vzhledu auta, není problém.Autofólie se dá snadno odstranit bez zbytků lepidla a bez poškození původního laku.

Tónování autoskel

Tónování autoskel se provádí za pomoci zatmavených fólií, které se nanášejí na skla Vašeho vozu. Takto upravené autosklo tlumí sluneční paprsky a snižuje se tak riziko oslnění. Tónovaná autoskla pomáhají udržet přijatelnou teplotu uvnitř vozidla díky čemuž se sníží náklady na provoz klimatizace. A zároveň chrání vybavení vozu před zloději. Při tónování autoskel se sníží průnik UV záření až o 99% díky čemuž nedochází k poškozování interiéru. Další výhodou tónovaných autoskel je bezpečnost. Při autonehodě drží fólie rozbité sklo pohromadě a zabrání jeho roztříštění. V neposlední řadě je tónování autoskel rychlé, levné a při instalaci není nutna demontáž oken.

Celopolepy aut

Přejete si zakrýt poškozený lak, nebo kompletně změnit vzhled Vašeho automobilu? Celopolepy aut jsou novou oblíbenou metodou, jak zakrýt pošrkábaný lak. Na celopolepy aut se používájí speciální fólie, které změní desing Vašeho auta a také chrání původní lak. Celopolepy aut Vám zaručí 100% překrytí původního laku. Další nemalá výhoda při celopolepu auta je jeho nízká cena. Celopolepy aut se dají instalovat na všechny typy nových i  ojetých vozidel a také nacházejí velke uplatnění při sjednocení barvy firemních vozů. Instalace autofólie je snadná, rychlá a levná. Stejně tak snadná a bezproblémová i její demontáž.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto, moto a jeho autorem je superspeed. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

superspeed se představuje

Uvažujete o tónování autoskel na Vašem voze? U nás najdete specialisty přímo ve Vašem městě. Pro každé město uveřejňujeme pouze jednu firmu s nejlepšími referencemi, nejvyšší kvalitou služeb a dlouholetou praxí v oboru.