V Kaprunu se scházejí lyžaři z celého světa, které uchvátily Alpy

Jestliže chcete vidět v akci velké množství vášnivých lyžařů, najdete je v Kaprunu, což je nejoblíbenější a nejrozšířenější lyžařské středisko v celém Rakousku. Na alpy se každý rok sjíždí mnoho turistů, aby si na vlastní kůži vyzkoušeli ty nejlepší podmínky k lyžování Rakousko. Neexistuje nic, co byste tomuto místu mohli vytknout. Jistě vás Kaprun uchvátí na první pohled a zážitky si s sebou ponesete celý život. Právě proto se sem mnoho lyžařů vrací každou zimu.

Ve středisku najdete také mnoho horských chat a restaurací, kde si můžete odpočinout či se alespoň malinko zahřát. Místní jídlo je velmi chutné a výjimečné je tím, že myslelo na všechny možné chutě od vegetariánů po české strávníky. Ubytování Rakousko se vyznačuje svým rodinným prostředím, které nabízí plně vybavené luxusní apartmány se vším potřebným pro vaše absolutní pohodlí. Tato dovolená může být ideální například také s dětmi.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování a jeho autorem je alell1. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.