Jak drahé je bydlení v Praze?

Jaká je aktuální cena za luxusní bydlení v Praze? Ceny za byty se výrazně liší. Liší se podle lokality, rozlohy bytu i jeho vybavenosti a podobně. Chcete-li koupit nový byt, musíte si za něj připlatit, ale odměnou jsou kvalitní moderní a luxusní byty v Praze se zajištěnou fungující infrastrukturou.

Byty lze pořídit od několika milionů až po mnoha vyšší částky. Nikde není dána přesná výše za metr čtvereční, developeři a realitní společnosti si cenu víceméně řídí sami podle zájmu o byty. Proto nepodléhejte panice, nový byt v Praze můžete pořídit i levně a výhodně. Vyhledejte akční ceny projektů a vydejte se na prohlídku bytů.

Akce na byty v Praze nejsou stále. Vytipujete-li si lokalitu či Vámi vybraná bytový projekt, na výběr ke koupi budete mít určité druhy bytů. Většinou jsou tyto byty méně výhodné k prodeji. Jedná se o byty v přízemí či na okraji domů, byty bez parkovacího místa a podobně. Záleží na Vašich podmínkách, zda chcete na takovýchto věcech ušetřit. Levné byty vybírejte obezřetně.