Zvýšení návštěvnosti webu

Máte krásný e-shop nebo web a přesto na něj nikdo nechodí? Někde se stala chyba. Nejčastější příčinou je nedostatek textového obsahu. Web potom není zajímavý ani pro lidi ani pro vyhledávače. Máte po celém webu dostatek textů? Tím nemyslím texty, které tak nějak splácal rádoby copywriter. Účinné texty pro web musí obsahovat dostatek klíčových slov, ale musí i přemluvit zákazníka k nákupu. Napsat účinné texty pro web není vůbec jednoduchý úkol. Je nutné vědět, o čem píšu, pro koho píšu a čeho chci docílit. Podle toho zvolím jazyk, zabarvení i klíčová slova.

Kvalitní texty jsou tedy základ pro zvýšení návštěvnosti. Je však nutné zaměřit se i na jiné faktory, než jsou pouze texty. Aby texty mohly být opravdu účinné, je nutné udělat alespoň základní analýzu klíčových slov. Podle ní zjistíme, jaká slovní spojení použít v textu a naopak, která jsou zbytečná. Takto optimalizovaný text bude mnohem účinnější na vyhledávače.

Vypracuji analýzu klíčových slov a na jejich základě připravím texty vhodně pro váš web či e-shop. Bližší informace se dozvíte na stránce ceník optimalizovaného textu. Cena za normostranu je jednotná, a to 790 Kč. Za tu cenu získáte kvalitní a optimalizované texty bez gramatických ani stylistických chyb. Textovna.cz nabízí rychlé a kvalitní sepsání textu přesně na míru.