Komíny HELUZ

V moderním rodinném domě musí komín zajistit správou funkci topné soustavy a zabezpečit její bezpečný a energeticky úsporný provoz. Kvalitní komínový systém potom dokáže přispět ke komfortu pohodlí v celém domě. Společnost HELUZ, největší český výrobce cihlářského zboží, nabízí svým zákazníkům také komínové systémy vhodné pro všechny typy staveb a spotřebičů. Komínové systémy jsou díky unikátním cihelným komínovým tvarovkám vhodné nejen pro cihlové domy, ale i pro stavby z jiných materiálů a rekonstrukce staveb. Tyto tvarovky zajišťují především vysoký tepelný odpor oproti běžným materiálům komínového pláště, čímž se výrazně snižují tepelné ztráty objektů komínovým tělesem.

Komíny HELUZ se podobají stavebnici, kde jednotlivé prvky systému zvoleného podle vašich potřeb do sebe dokonale zapadají. Stavba komínu se díky tomu stává jednoduchá, úsporná a levná. Jsou velice variabilní, lze možno postavit jednoduše komínové těleso s libovolným počtem průduchů a typů vnitřních vložek. Komínové systémy přináší komplexní řešení včetně všech nadstřešních částí, ukončovacích prvků a veškerého potřebného příslušenství. Komíny  jsou vhodné pro všechny druhy paliv a spotřebičů. Společnost nabízí svým zákazníkům nejen komíny nejvyšší kvality, ale i nadstandardní servis a řadu služeb. Patří k nim odborné poradenství, školení stavebních a montážních firem, specialisté vám připraví cenovou nabídku, poradí s výběrem komínu, spočítají spalinovou cestu nebo pomohou s výběrem revizního technika. Pokud vás nabídka komínů zaujala, nebo máte zájem o bližší informace o komínech a komínových systémech, neváhejte je kontaktovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Stavebnictví se štítky a jeho autorem je Rednex105. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.