Garážová vrata LOMAX

Stojí před vámi úkol vybrat nová garážová vrata či bránu? Vhodně zvolená brána či vrata doladí vzhled vašeho domu. Firma LOMAX vyrábí vrata a brány na míru, již od r. 1992 a dnes je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet, plotů a bran v ČR. Díky vlastní výrobě v krátkých časových intervalech dodává a montuje veškeré výrobky na míru, přesně podle vašich požadavků.

Garážová vrata jsou praktickou i estetickou částí vašeho domova. Nabízí se v několika provedeních, které se dělí podle použitého systému otevírání, materiálového provedení a komfortu ovládání. U všech typů garážových vrat při použití motorů, je dnes samozřejmostí dálkové ovládání. V nabídce naleznete rolovací vrata, sekční garážová vrata, posuvná vrata a průmyslová vrata. Každý typ disponuje svými specifickými vlastnosti a má své výhody. Můžete vybírat ze  široké škály imitací dřeva a více než 2500 barev, lze libovolně kombinovat imitace dřeva, typy prolisů, barvy a nerezové doplňky. Vzhled vrat lze doplnit i pomocí moderních nerezových prvků, nejrůznějších oken, atd. Fantazii se meze nekladou, stačí si jen vybrat. Firma díky vlastní výrobě má vždy dostupné potřebné náhradní díly. Garážová vrata ceník naleznete na stránkách společnosti.

LOMAX přináší zákazníkům kovové ploty a brány podle jejich představ, které jsou odolné a bezúdržbové. Konstruktéři firmy navrhli několik typových řad, aby dostatečně zajistili požadavky všech klientů. Firma vyrábí a dodává křídlové a posuvné brány včetně jejich automatizace. Ani pokud máte vlastní návrh, není to žádný problém. Díky speciální výrobní technologii vám LOMAX dodá brány přímo na míru, nejen co se týká velikosti, ale i vzhledu.