UBYTOVÁNÍ NA PODLUŽÍ

Hledáte vhodné ubytování v Lednici a okolí, ve kterém naleznete maximální komfort, pohodlí a hlavně odpočinek od běžných pracovních dnů? Potom je tu pro vás ubytování Lanžhot. Tento penzion rodinného typu se nachází v prostorném domě, který je po celkové rekonstrukci. Nabízí komfortní ubytování v příjemně zařízených pokojích, které disponují plně vybavenou kuchyní, sociálním zařízením, sprchovým koutem TV a WIFI připojením. Každý pokoj má také svou vlastní vinotéku ve sklepě. Tyto pohodlně vybavené pokoje si můžete užívat za velice příznivé ceny. Po dobu pobytu můžete využívat příjemné posezení na zahradní terase s grilem. Ubytování je tak skvělou volbou jak pro jednotlivce, manželské páry, tak i pro rodiny s dětmi. Děti zde naleznou velké pískoviště, trampolínu a rozsáhlou, bezpečně oplocenou zahradu.

Ideální poloha ubytování Lednice Valtice v překrásném koutu Jižní Moravy vybízí nejen k příjemnému odpočinku, ale i k prožití aktivní dovolené. Malebná zákoutí přímo lákají k procházkám, projížďkám na kole, návštěvám historických památek, ale naleznete zde také to, co dělá Jižní Moravu nejatraktivnějším turistickým koutem Česka, a to jsou pohostinní lidé a skvělé víno, rodící se na přilehlých vinicích. Přijďte si i vy odpočinout na toto skvělé místo, do kraje výtečného vína a nechte se hýčkat tradiční jihomoravskou pohostinností. Ubytování Lanžhot vám poskytne maximální zázemí pro váš nezapomenutelný pobyt.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování a jeho autorem je Rednex105. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.