Virtuální kanceláře – Praha je ideální volbou

Závidíte podnikatelským subjektům a velikým společnostem jejich lukrativní adresy na vizitkách a nejrůznějších dokumentech? Naprosto prestižní adresy (např. Praha), které zvyšují vnímání důležitosti jejich podnikání? Pak nezoufejte, protože tato místa si můžete dopřát i vy. Pomohou vám v tom virtuální kanceláře, které vás oprostí od vysokých měsíčních nákladů v řádu někdy až desítek tisíc korun.

Uspokojením vám totiž budou ony zmiňované virtuální kanceláře, nikoliv ty fyzické, i když těchto prostor lze využít samozřejmě také. Za velice slibných cenových podmínek si totiž pořídíte špičkovou adresu, kterou můžete v oficiálních materiálech používat opravdu všude. Vaše firma totiž bude registrována v rámci virtuální kanceláře na tom nejlukrativnějším místě, přímo v centru velkoměsta.

Hlavní výhody virtuální kanceláře

Mezi hlavní výhody virtuální kanceláře patří lukrativní adresa Praha. Stoupnete v očích dodavatelů i odběratelů. Důležité návštěvy si můžete pozvat do kanceláře nebo jednací místnosti přímo v sídle virtuální kanceláře. Navíc nemusíte platit celoroční drahý nájem. Opomenout nesmíme ani otázku daňovou. Ze statistik vyplývá, že v Praze máte mnohem nižší šanci kontroly ze strany příslušného finančního úřadu. V podstatě jsme nezaznamenali žádná negativa, a proto virtuální kancelář, která je ve světě více než běžná, doporučujeme.

Virtuální kancelář a její programy

Mezi nejstarší provozovatele služeb virtuální kanceláře patří společnost Profi-kancelář. Na jednom místě získáte založení firmy, zákaznickou linku, podporu logistiky, administrativu, provoz společnosti, obsluhu zákazníků, vedení účetnictví apod. Můžete využít virtuální kancelář ve dvou variantách: Profi-sídlo a Profi-kancelář. Profi-sídlo představuje základní variantu, která obsahuje sídlo společnosti nebo kontaktní adresu firmy, taktéž měsíční přeposílání korespondence, pevnou linku s přesměrováním na váš tel. K dispozici vám bude zasedací místnost pro jednání s úřady zdarma. Druhá možnost nabízí komplexní servis, tedy poskytnutí virtuální kanceláře s rozšířenými službami první zmíněné varianty: pošta vám bude přeposílána týdně, telefonní linku získáte s operátorem, který se představí vašim jménem, přepojí klienta na vás, případně převezme vzkaz.

Virtuální kancelář pro náročné

Dalším produktovým balíčkem je program Profi-kancelář, který nabízí komplexní služby virtuální kanceláře. Jedná se o rozšíření programu Profi-sídlo o týdenní přeposílání pošty, telefonní linku s operátorem, zasedací místností na dvě hodiny měsíčně zdarma a 20 % slevu na pronájem kanceláře. Platba probíhá po třech měsících. Operátor telefonní linky se představí jménem vaší firmy a přepojí zákazníka na vás či příjme vzkaz, který vám předá. Můžete si vybrat sídlo společnosti, aniž byste si pronajímali drahé budovy, v nichž by firma sídlila. Pokud můžete provádět svou práci z pohodlí domova, volte virtuální kancelář, která vám zásadně zjednoduší agendu a zefektivní provoz. Máte možnost si vybrat program ze standardního ceníku, anebo si můžete vše nastavit sami v rámci programu moje PROFI, což je lákavá a často využívaná varianta. Naše společnost poskytující sídla vám pouze naúčtuje jednotlivé poplatky za služby dle sazebníku.

Virtuální kancelář u společnosti Profi-kancelář s.r.o. je k dispozici v kancelářských centrech na adrese Praha 1, Praha 2, Praha 3 a levné sídlo na Praze 9.