Virtuální kanceláře v centru Prahy

Chtěli by jste pozvednout svou firmu na vyšší úroveň, ale nemáte prostředky ani čas vést svou vlastní kancelář na dobré adrese? Nabízí se jedno řešení, které by mohlo být pro vás tím pravým. Využijte služby virtuální kanceláře, která vám zajistí sídlo firmy v Praze a také kompletní ekonomické zázemí pro vaše podnikání. Vy se tak můžete plně věnovat jen svým zákazníkům a jejich spokojenosti.

Vhodné pro ty z vás, kteří nepracují v kanceláři

Tento způsob, kdy získáte sídlo firmy velmi levně, je vhodný hlavně ve chvíli, kdy při práci a provozu společnosti nepotřebujete stálé kancelářské prostory. Pracujete-li převážně doma, případně jste často na cestách, bylo by ostatně zbytečné platit si klasický pronájem kancelářských prostor.

Spousta doplňkových služeb

Pokud si pronajmete virtuální sídlo firmy, bude vaše společnost zřetelně označena na štítku budovy a adresu můžete využívat také jako kontaktní. Při mírném příplatku navíc získáte i další služby, jako jsou recepce, přesměrování telefonních hovorů a pošty, ale také například i možnost využívání zasedacích místností v budově.

Sídlo firmy od společnosti Profi-kancelář

Přesně tyto výhody přináší společnost Profi-kancelář. Zajišťuje nejen pronájmy kanceláří a získání sídla firmy, ale také založení firmy (s.r.o.), případně nákupy takzvané ready made společnosti, tedy již hotové společnosti, která je přímo založena za účelem následného prodeje. Více informací se dozvíte na webových stránkách profi-kancelar.cz.

V případě virtuální kanceláře máte na výběr ze tří možností – Mini-sídlo, Profi-sídlo a Profi-kancelář. Liší se podle spektra služeb, které v rámci pronájmu získáte.