Změňte sídlo společnosti a ušetřete!

Podnikání v současné době není žádnou snadnou záležitostí. Mnoho lidí chce podnikat, ale chce zároveň investovat i minimální prostředky. V dnešní době je tedy ekonomicky velice výhodné řešení umístit svoji nově založenou společnost do virtuální kanceláře. Tato změna vám mimo jiných výhod přinese exkluzivní adresu v Praze. Kromě uspořených peněz za skutečnou kancelář, ušetříte i za lidi, kteří by zde byli zaměstnáni a následně i placeni.

Z těchto důvodu byl současný trh obdařen výjimečnou a jedinečnou možností virtuální kanceláře, do které změnu sídla společnosti můžete bez problému provést.

Na jakou adresu změnit sídlo společnosti?

Jak dosáhnout toho, aby vaše firma měla sídlo společnosti na zajímavé adrese? Změnit sídlo můžete například do virtuální kanceláře zkušené společnosti Profi-kancelář s.r.o., která nabízí několik variant sídla firmy a virtuální kanceláře. V základní variantě můžete počítat nejen se sídlem společnosti a kontaktní adresou, ale dále také s vlastní pevnou telefonní linkou, která bude přesměrovávat hovory z virtuální kanceláře na váš mobilní telefon, přeposíláním korespondence či zasedačkou k jednání s úřady. Rozšířené nabídky služby změna sídla společnosti pak obsahují telefonní linku s operátorem, který se bude představovat jménem vaší firmy, zasedací místnost na 2 – 4 hod. měsíčně zdarma (včetně občerstvení) a další výhody.

Jak postupovat při změně sídla?

Jak správně postupovat a co vše je potřeba k této změně? Zde je v jednoduchosti pět bodů, které vám pomohou změnu úspěšně zrealizovat:

  1. Provedení právního úkonu, kterým dochází ke změně sídla
  • Změna sídla společnosti, při které dochází zároveň ke změně zakladatelského dokumentu
  • Změna sídla společnosti, při které nedochází ke změně zakladatelského dokumentu rozhodne statutární orgán
  1. Podání návrhu na zápis změny v obchodním rejstříku
  2. Změna sídla společnosti na živnostenském úřadu
  3. Změna sídla společnosti na finančním úřadu
  4. Sociální a zdravotní pojišťovna

Praha je pro sídlo společnosti nejatraktivnější lokalitou

Důvodem, proč využít službu změna sídla společnosti do Prahy je samozřejmě možnost oslovit větší počet zákazníků, klientů i obchodních partnerů, neboť obecně se předpokládá, že v Praze jde business mnohem snadněji díky větší koncentraci kapitálu a lidí. Jen samotné sídlo společnosti v Praze řadu obchodníků a zákazníků naplňuje mnohem větší důvěrou, takže firmě, která má sídlo v Praze, dají přednost před společností, která bude mít sídlo například v Chebu či Domažlicích.

Poskytnutí virtuálního sídla firmy je rychlé a velmi efektivní. Tuto službu již využívají stovky firem a společností z celé České republiky a rozhodně se dá říci, že si jim to vyplatí.

Službu změna sídla společnosti lze objednat u firmy Profi-kancelář s.r.o. která má v nabídce tyto adresy: Praha 1, Praha 2, Praha 3 a Praha 9.

Bližší informace o změně sídla společnosti získáte na webu společnosti Profi-kancelář s.r.o. přímo zde www.profi-kancelar.cz/zmena-sidla-spolecnosti nebo na bezplatné zákaznické lince 800 880 110.