Založení nové s.r.o. včetně virtuální kanceláře v Praze

Hledáte pro svou firmu nové sídlo v hlavním městě a chcete, aby vás nepřišlo na mnoho peněz? Pokud ano, vyzkoušejte virtuální kancelář Praha, což je nový způsob zakládání firemních sídel. Navíc je vše vyřízeno rychle a za příznivou cenu. Pokud si tedy založíte virtuální kancelář, ušetříte mnoho peněz, které byste museli platit za pronájem klasické kanceláře někde na území Prahy (či v jiném městě). Navíc můžete využít i založení nové s.r.o., pronájem kanceláře a další administrativní služby.

K virtuálním kancelářím je možné přikoupit mnoho dalšího

Co se virtuálních kanceláří týče, tak na výběr je hned z několika různých balíků služeb. Ať si vyberete jakýkoliv, vždy dostanete velmi zajímavou adresu v Praze a to pouze za pár stovek měsíčně. Dále si můžete připlatit různé další služby jako je například příjem pošty, pevná linka s přesměrováním na váš mobilní telefon či například zasedací místnost pro jednání s úřady. Virtuální kancelář s sebou nese řadu výhod a je jen pouze na vás jaký balíček si vyberete či ho případně po domluvě upravíte tak, aby seděl přesně na míru.

Chcete si založit s.r.o. bez nekonečného běhání po úřadech?

Opět vám pomůže Profi-kancelář a to velmi rychle, už během několika málo dní můžete mít vlastní společnost s.r.o. Vyberte si, zda chcete založit úplně novou firmu na klíč nebo zakoupit již existující, takzvanou ready-made firmu. Obojí má své výhody a záleží tedy jen na vás, čemu dáte přednost. Ať už se rozhodnete pro založení s.r.o. nebo koupi ready-made firmy, v obou případech za vás Profi-kancelář zajistí kompletní servis všech právních a úředních kroků.

Zjednodušte si život a podnikání tím, že přenecháte část starostí Profi-kanceláři. Se vším ohledně sídla společnosti, založení s.r.o. i administrativy si tu poradí profesionálně, pečlivě a k vaší plné spokojenosti. Vám tak odpadnou nepříjemné povinnosti a ještě zvýšíte prestiž vaší firmy skvělou adresou.